0%
چهارشنبه ، 05 مهر 1402

پرتال تخصصی تبیان مهدویت

تبیان مهدویت ، بزرگترین پایگاه اینترنتی مهدویت

سخاوت آن حضرت عليه السلام‌

سخاوت آن حضرت عليه السلام‌
امام باقر عليه السلام فرمود: «گويا مى‌بينم كه اين دين شما از شما روى‌گردان و در خون خود غوطه‌ور است، و هيچ كس نتواند آن را به شما بازگرداند مگر مردى از اهل البيت‌عليهم السلام كه هر سال دو بار بر شما بخشش خواهد كرد و هر ماه دو نوع روزى به شما خواهد داد». و در حديث ديگرى از آن حضرت عليه السلام آمده كه: «تمام اموال دنيا از…
امام باقر عليه السلام فرمود: «گويا مى‌بينم كه اين دين شما از شما روى‌گردان و در خون خود غوطه‌ور است، و هيچ كس نتواند آن را به شما بازگرداند مگر مردى از اهل البيت‌عليهم السلام كه هر سال دو بار بر شما بخشش خواهد كرد و هر ماه دو نوع روزى به شما خواهد داد».
و در حديث ديگرى از آن حضرت عليه السلام آمده كه: «تمام اموال دنيا از ظاهر و باطن زمين به نزد آن حضرت جمع مى‌گردد و به مردم گفته مى‌شود: بياييد اين چيزى است كه شما به خاطر آن خويشاونديتان را قطع كرديد و خون‌هاى به ناحق ريختيد و در راه به دست آوردن آن، حرام‌ها مرتكب شديد. پس آن حضرت ثروتى به آنها مى‌بخشد كه هيچ‌كس پيش از او چنين نبخشيده باشد».(114)
و از پيغمبر اكرم‌صلى الله عليه و آله منقول است كه فرمود: «مردى نزد مهدى مى‌آيد و مى‌گويد: به من عطايى فرماى. پس به مقدارى كه آن شخص بتواند حمل نمايد، لباسش را پر مى‌كند»

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

آ آيين انتظار      نوشته واحد پژوهش انتشارات مسجد مقدس جمكران
تاریخ و ساعت انتشار :
22:19:49 ~~~ 1399/11/08
دسته بندی :
مهدی و احادیث و روایات
با مهدی

بنر های حاشیه پست

اظهار نظر در مورد سخاوت آن حضرت عليه السلام‌ .::. پرتال تخصصی تبیان مهدویت

*
*
دانلود مستقیم