0%
پنجشنبه ، 06 مهر 1402

پرتال تخصصی تبیان مهدویت

تبیان مهدویت ، بزرگترین پایگاه اینترنتی مهدویت

جنبش سفيانى

جنبش سفيانى
سفيانى از شخصيتهاى بارز در نهضت حضرت مهدى (عليه السلام ) است . او دشمن سرسخت و روياروى آن حضرت مى باشد ، هر چند كه امام (عليه السلام ) در حقيقت با نيروهاى كافرى كه از سفيانى پشتيبانى مى كنند ربروست ، چنانكه آشنا خواهيد شد . روايات تصريح كرده است كه خروج سفيانى از وعده هاى حتمى خداوند است ، از امام زين العابدين (عليه السلام ) روايت…
سفيانى از شخصيتهاى بارز در نهضت حضرت مهدى (عليه السلام ) است . او دشمن سرسخت و روياروى آن حضرت مى باشد ، هر چند كه امام (عليه السلام ) در حقيقت با نيروهاى كافرى كه از سفيانى پشتيبانى مى كنند ربروست ، چنانكه آشنا خواهيد شد .
روايات تصريح كرده است كه خروج سفيانى از وعده هاى حتمى خداوند است ، از امام زين العابدين (عليه السلام ) روايت شده است كه فرمود :
((امر قايم از سوى خداوند حتمى است و امر سفيانى نيز از جانب خداوند قطعى مى باشد و قايم ظهور نمى كند مگر پس از آمدن سفيانى )) (114)
روايات مربوط به سفيانى متواتر اجمالى است (115) و پاره اى از آنها متواتر لفظى است (116) و اينك ما شمه اى از چگونگى شخصيت و جنبش او را ذكر كرده سپس به ارايه اخبار آن بطور پيوسته ، آنطور كه روايات نقل كرده اند مى پردازيم .
تاریخ و ساعت انتشار :
22:19:49 ~~~ 1399/11/08
دسته بندی :
جنبش سفيانى
با مهدی

بنر های حاشیه پست

اظهار نظر در مورد جنبش سفيانى .::. پرتال تخصصی تبیان مهدویت

*
*
دانلود مستقیم