0%
جمعه ، 19 خرداد 1402

پرتال تخصصی تبیان مهدویت

تبیان مهدویت ، بزرگترین پایگاه اینترنتی مهدویت

سنگ حضرت موسي

سنگ حضرت موسي
از جمله خصائص امام قائم (عج)، حمل سنگ حضرت موسي عليه السلام است. امام باقر عليه السلام فرمود: «هنگامي که حضرت مهدي (عج)» خروج کند و بخواهد از جانب مکّه به کوفه برود، منادي آن حضرت ندا کند که: آگاه باشيد که کسي طعام و آب حمل نکند. و حضرت قائم (عج)، سنگ حضرت موسي عليه السلام را که از آن دوازده چشمه ي آب جاري شده بود، حمل مي…
از جمله خصائص امام قائم (عج)، حمل سنگ حضرت موسي عليه السلام است. امام باقر عليه السلام فرمود: «هنگامي که حضرت مهدي (عج)» خروج کند و بخواهد از جانب مکّه به کوفه برود، منادي آن حضرت ندا کند که: آگاه باشيد که کسي طعام و آب حمل نکند. و حضرت قائم (عج)، سنگ حضرت موسي عليه السلام را که از آن دوازده چشمه ي آب جاري شده بود، حمل مي کنند.

پس در هر منزلي که فرود مي آيند، حضرت آن سنگ را نصب مي فرمايند و آن چشمه ها جاري مي شوند و هر که گرسنه باشد سير مي شود و هر که تشنه باشد سيراب مي شود. پس آن سنگ توشه ي آنهاست تا هنگامي که وارد نجف، که در پشت کوفه قرار دارد مي شوند.

پس هنگامي که در پشت کوفه فرود آمدند و مستقر شدند از آن سنگ پيوسته آب و شير جاري مي شود تا گرسنگان سير و تشنگان سيراب شوند. («منتهي الآمال»، باب 14، فصل 2، ويژگي 41)

سوشيانت رجوع شود به واژه: زردشتيان و انتظار
تاریخ و ساعت انتشار :
22:19:48 ~~~ 1399/11/08
دسته بندی :
اوصاف و خصائص مهدی
با مهدی

بنر های حاشیه پست

اظهار نظر در مورد سنگ حضرت موسي .::. پرتال تخصصی تبیان مهدویت

*
*
دانلود مستقیم