0%
شنبه ، 20 خرداد 1402

پرتال تخصصی تبیان مهدویت

تبیان مهدویت ، بزرگترین پایگاه اینترنتی مهدویت

شمشير امام زمان(ع)-سلاح آخرالزمان

شمشير امام زمان(ع)-سلاح آخرالزمان
سؤال:چرا امام زمان(عج) با شمشير ظهور مي كند در حالي كه شمشير در مقابل صنايع مدرن جنگي نمي تواند مقابله بكند؟ جواب: در اين راستا نكاتي است كه بايد در نظر گرفت: 1) كلمه «سيف» كه در روايات آمده، كنايه از مطلق سلاح مي باشد. چنان كه در بسياري موارد چنين كاربردي دارد. 2) آنچه مسلم است سلاح هاي موجود دنيا به گونه اي است كه نابود كننده هر كسي…
سؤال:چرا امام زمان(عج) با شمشير ظهور مي كند در حالي كه شمشير در مقابل صنايع مدرن جنگي نمي تواند مقابله بكند؟
جواب:

در اين راستا نكاتي است كه بايد در نظر گرفت: 1) كلمه «سيف» كه در روايات آمده، كنايه از مطلق سلاح مي باشد. چنان كه در بسياري موارد چنين كاربردي دارد. 2) آنچه مسلم است سلاح هاي موجود دنيا به گونه اي است كه نابود كننده هر كسي است كه در برد مؤثر آن باشد در حالي كه سلاح امام زمان «عج» و يارانش تنها انسان هاي تبهكار و فاسد و بي ايمان را از بين مي برد و خوبان از گزند آن در امانند.

اما اين كه اين ويژگي چگونه به دست مي آيد بر ما پوشيده است مي توان احتمال داد كه آن حضرت به سلاح فوق مدرني دست مي يابند كه چنين كاربردي دارد و سلاح هاي ديگران در برابر آن ناتوان است و كارايي چنداني ندارد و نيز ممكن است سلاح جديدي توسط آن حضرت به كار گرفته نشود و با سلاح هايي ابتدايي به نبرد برخيزند و اراده الهي بر از كار افتادن ديگر سلاح ها تعلق گيرد.
تاریخ و ساعت انتشار :
22:19:48 ~~~ 1399/11/08
دسته بندی :
ويژگي هاي حکومت
با مهدی

بنر های حاشیه پست

اظهار نظر در مورد شمشير امام زمان(ع)-سلاح آخرالزمان .::. پرتال تخصصی تبیان مهدویت

*
*
دانلود مستقیم