0%
سه شنبه ، 16 خرداد 1402

پرتال تخصصی تبیان مهدویت

تبیان مهدویت ، بزرگترین پایگاه اینترنتی مهدویت

عصر ظهور

عصر ظهور
سؤال:آيا قبل از ظهور حضرت حجت ( عج ) جنگ جهاني سوم برپا خواهد شد ؟ جواب: زمان نزديك ظهور حضرت مهدي ( سلام الله عليه ) ترس و وحشت ، ظلم و جنايت جهان را فرا مي گيرد و از هر طرف خسارتهايي عظيم بر مردم به خصوص غير مسلمانها وارد مي شود . چنانكه در روايت آمده كه پيشاپيش قائم دو نوع مرگ وجود دارد يكي مرگ سرخ…
سؤال:آيا قبل از ظهور حضرت حجت ( عج ) جنگ جهاني سوم برپا خواهد شد ؟
جواب:

زمان نزديك ظهور حضرت مهدي ( سلام الله عليه ) ترس و وحشت ، ظلم و جنايت جهان را فرا مي گيرد و از هر طرف خسارتهايي عظيم بر مردم به خصوص غير مسلمانها وارد مي شود . چنانكه در روايت آمده كه پيشاپيش قائم دو نوع مرگ وجود دارد يكي مرگ سرخ و ديگري مرگ سفيد ، تا از هر هفت نفر ، 5 نفر از بين بروند . و در آن زمان شعله هاي جنگ از شرق و غرب برافروخته شده و مردم در سختي و رنج مي افتند .

از امام باقر ( عليه السلام ) روايت شده كه فرمودند : قائم قيام نمي كند مگر در پي ترس و وحشت و زلزله ها و فتنه و آشوب و بلاهايي كه مردم گرفتار آن شوند كه پيش از آن گرفتار طائون و بعد از آن ، جنگ و خونريزي بين اعراب و ايجاد و اختلاف بين مردم پراكندگي در دين شان و دگرگوني اقوال آنان بگونه اي كه در اثر مشاهده به جان هم افتادن مردم و يكديگر را خوردن ، هر كس در هر صبح و شام ، آرزوي مرگ مي نمايد .
و امام صادق ( عليه السلام ) فرمودند : ناگزير قبل از قيام قائم ، سالي خواهد بود كه مردم در آن ، از گرسنگي رنج مي برند و ترس و وحشتي سخت در اثر كشتار آنان را فرا گيرد .
از مجموع روايات چنين استفاده مي شود كه قبل از ظهور حضرت مهدي ( عليه السلام ) جنگي عمومي در جهان رخ مي دهد . اما اين جنگ ، جنگ جهاني سوم با شد يا جنگي بعد از آن خدا بدان آگاه است . كتابي تحت عنوان عصر ظهور از آقاي علي كوراني با ترجمه آقاي عباس جلالي انتشار يافته است جهت اطلاع از مسائل مختلف عصر ظهور مطالعه آن را توصيه مي كنيم .
تاریخ و ساعت انتشار :
22:19:48 ~~~ 1399/11/08
دسته بندی :
ظهور
با مهدی

بنر های حاشیه پست

اظهار نظر در مورد عصر ظهور .::. پرتال تخصصی تبیان مهدویت

*
*
دانلود مستقیم