0%
چهارشنبه ، 09 آذر 1401

پرتال تخصصی تبیان مهدویت

تبیان مهدویت ، بزرگترین پایگاه اینترنتی مهدویت

انس با امام عصر عج

انس با امام عصر عج
در این متن سخنران با اشاره به روایات به تاثیر انس با امام عصر عج بر تقدیر منتظران و راه جلب نظر ولی عصر اشاره کرده است.
اغلب ما با امام زمان در حالت، در زندگی خودمون رابطمون اگر وجود داره رابطه تو جمع، کدام یک از ما چند دقیقه با امام زمان خلوت میکنیم، اما اونهایی که اینکار میکنن و حتی اولش هم میخوای با امام زمان حرف بزنی احساس…
در این متن سخنران با اشاره به روایات به تاثیر انس با امام عصر عج بر تقدیر منتظران و راه جلب نظر ولی عصر اشاره کرده است.
اغلب ما با امام زمان در حالت، در زندگی خودمون رابطمون اگر وجود داره رابطه تو جمع، کدام یک از ما چند دقیقه با امام زمان خلوت میکنیم، اما اونهایی که اینکار میکنن و حتی اولش هم میخوای با امام زمان حرف بزنی احساس میکنی حرفی نداری چی بگم به حضرت؟

از همین جا شروع کن ی سلام به حضرت بده، فارسی، اگه ترکی به زبان آذری، لری به زبان لری، عربی به عربی، نمیدونم هر زبانی که زبان مادریت، با هر زبانی به امام زمان علیه السلام بعد از ی سلام مودبانه بگو آقا من باید با شما بیشترین حرف داشته باشم نمیدونم چه شده که حرف با شما ندارم.

من چه غلطی کردم چی شده که من با همه حرف دارم الا با تو من چرا با همه انس میگیرم ولی چرا با تو انس ندارم چه شده که من اشتیاق به این مسأله ندارم نکنه روی اسم من ای پسر امام حسن عسگری قلم گرفتی. اگه ی گناهی کردم که به این عقوبت مبتلا شدم، حالا اومدم عذر خواهی می کنم آقا اگه دل شما رو رنجوندم منو ببخشید.

من عذر میخوام از شما « والعُذر عِندَ کِرامِ الناسِ مَقبولٌ » جد شما پیغمبر اکرم فرمود: که اگه کسی از شما عذرخواهی کرد طول ندید در قبول کردن عذر او، شروع کن اینجوری حرف زدن با او، ی چند دقیقه که حرف بزنی بعد میبینی اشکتم از چشمات جاری میشه با حضرت انس بگیر حوایج مادی هم دارین به حضرت بگین، اما با امام زمان علیه السلام حرف بزنید با خدا مخفیانه حرف بزنید.

«اُدعوا رَبَکُم تَضَرُّعاً وَ خُفْیَهً»، خفیه یعنی در خفا، «ادْعُوا رَبَّکُمْ تَضَرُّعاً وَ خُفْیَهً إِنَّهُ لا یُحِبُّ الْمُعْتَدِینَ» در سوره اعراف است خیلی حرف توی این آیه هست. گدایی کنید، طلبکاری غلط اینجا، اینایی که با پررویی میخوان حرف بزنن ممکن ی چیزی هم بهشون بدن اما تو اون دستگاه بی ادب جلوه میکنن و نامشون بی ادب میشه اون وقت بی ادب محروم ماند از لطف ربّ، ی چیزایی بهشون نمیدن شما همچنان به گدایی، با گدایی حرف  بزنید ولی مخفیانه، مخفیانه.
تاریخ و ساعت انتشار :
08:46:25 ~~~ 1401/01/07
دسته بندی :
منابر مهدوی
با مهدی

بنر های حاشیه پست

اظهار نظر در مورد انس با امام عصر عج .::. پرتال تخصصی تبیان مهدویت

*
*
دانلود مستقیم