0%
چهارشنبه ، 05 مهر 1402

پرتال تخصصی تبیان مهدویت

تبیان مهدویت ، بزرگترین پایگاه اینترنتی مهدویت

حكومت آن حضرت عليه السلام‌

حكومت آن حضرت عليه السلام‌
پيامبر اكرم‌صلى الله عليه وآله فرمود: «قيامت بپا نشود تا اينكه مردى از خاندان من حكومت كند، قسطنطنيه و جبل الديلم را فتح نمايد. اگر از عمر دنيا جز يك روز باقى نماند، خداوند متعال آن روز را آن‌قدر طولانى كند تا آن را فتح فرمايد».(86) و امام باقر عليه السلام فرمود: «قايم سيصد و نه سال حكومت مى‌كند، همان مقدار كه اهل كهف در غار ماندند، زمين را پر…
پيامبر اكرم‌صلى الله عليه وآله فرمود: «قيامت بپا نشود تا اينكه مردى از خاندان من حكومت كند، قسطنطنيه و جبل الديلم را فتح نمايد. اگر از عمر دنيا جز يك روز باقى نماند، خداوند متعال آن روز را آن‌قدر طولانى كند تا آن را فتح فرمايد».(86)
و امام باقر عليه السلام فرمود: «قايم سيصد و نه سال حكومت مى‌كند، همان مقدار كه اهل كهف در غار ماندند، زمين را پر مى‌كند از عدل و قسط، چنان‌كه از ظلم و ستم پر شده باشد. پس خداوند براى او شرق و غرب زمين را مى‌گشايد و مردم را مى‌كشد تا اينكه جز دين محمدصلى الله عليه وآله باقى نماند. به شيوه سليمان بن داوود سلوك نمايد، آفتاب و ماه را صدا مى‌كند، او را جواب مى‌دهند، و زمين براى او نورديده شود و به او وحى مى‌رسد، پس به امر الهى به وحى عمل مى‌كند»
تاریخ و ساعت انتشار :
22:19:49 ~~~ 1399/11/08
دسته بندی :
مهدی وحکومت مهدوی
با مهدی

بنر های حاشیه پست

اظهار نظر در مورد حكومت آن حضرت عليه السلام‌ .::. پرتال تخصصی تبیان مهدویت

*
*
دانلود مستقیم