0%
شنبه ، 19 آذر 1401

پرتال تخصصی تبیان مهدویت

تبیان مهدویت ، بزرگترین پایگاه اینترنتی مهدویت

غرب و آخر الزمان

غرب و آخر الزمان
امروزه يكى از مباحثى كه در دنياى غرب ومسيحيت توجه بسيارى را به خود جلب نموده ، توجه به يكى از مباحث مسيحيت است كه در رابطه با آخر الزمان و آمدن مسيح ( ع ) گفتگو مى كند وموجب گشته تا كتب وفيلم هاى خاصى در زمينه مباحث آخر الزمان ، علايم آخر الزمان ، مكاشفات مختلف ، چگونگى حفظ خود ازگزند حوادث و وقايع وغيره ساخته ومنتشر شوند…
امروزه يكى از مباحثى كه در دنياى غرب ومسيحيت توجه بسيارى را به خود جلب نموده ، توجه به يكى از مباحث مسيحيت است كه در رابطه با آخر الزمان و آمدن مسيح ( ع ) گفتگو مى كند وموجب گشته تا كتب وفيلم هاى خاصى در زمينه مباحث آخر الزمان ، علايم آخر الزمان ، مكاشفات مختلف ، چگونگى حفظ خود ازگزند حوادث و وقايع وغيره ساخته ومنتشر شوند .
يكى از انتشاراتى كه اخيرا در اين زمينه به ويژه در زمينه توليد فيلم هاى ويديويى ، فعاليت وسيعى را آغازكرده انتشارات آرماگدون است كه خود را با عنوان بزرگترين كتابفروشى در زمينه كتب مربوط به نبوت ، مكاشفات وانجيل معرفى نموده است . جستجوى كامپيوترى در شبكه اينترنت ، فهرستى ازكتب وفيلم هاى ويديويى تهيه شده در اين زمينه را معرفى مى نمايد كه نمونه هايى از اين كسب و نوارهاى ويديويى را معرفى مى نماييم :
ادر مورد بازگشت مسيح ( ع ) فيلم ويديويي به روايت ( ادوند پا ردوم ) : موضوع اين نوار ويديويى در رابطه با به پايان رسيدن هزاره دوم ميلادى ونگرشتن دقيق بشر به آينده مشكوك قرن بيست ويكم است .
عده اى از مردم ، پايان هزاره دوم را به عنوان سرآغاز جديدى تصور مى نمايند . كتاب آسماني مسيحيان مى گويد : مسيح زمانى مى آيد كه شما انتظار آمدن او را نداريد ، و اين چنين است كه شمارش معكوس آغاز شده است و سوالى كه به ذهن وارد مى شود اين است كه ما در چه زمانى از تاريخ واقع شده ايم؟
هشدار دو دقيقه اي زمين : اين نوار ويديويى مهيج وجنجالى شما را به كشف اين مطلب
مى رساند كه چرا متخصصان وكارشناسان امور دينى و مكاشفات در غرب معتقدند كه هشدار دو دقيقه اى زمين به گوش مى رسد در اين نوار شما مى توانيد نگاهى دقيق به روزگاران آشفته اى داشته باشيد كه ما درآن بسر مى بريم وضمنا به شواهدى دست يابيد كه توضيح دهنده اين مطلب است كه ما در واپسين روز زندگى مى كنيم . اين نوار ويديوبى بر اساس كتاب جان ويلر تهيه شده و روايت كننده آن نيز كاريل ماتريسيانا مى باشد .
آخر الزمان دوران سختي : اين نوار ويديويى در سه كاست تهيه شده وبا اين كه به شيوه اى حرت اى تهيه شده است ، اما ازآن جاكه دربرگيرنده اطلاعات كمى وكيفى خاصى است كه به حيات وبقاى روحى وجسمى بشر در خلال دوران آشوب واضطراب آخر الزمان مى پردازد ، بسيار حيرت آور است . اولين بخش از اين نوار ويديويى به بحثى جامع در رابطه با دوران قبل از آشوب واضطراب پرداخته واين مطلب را خاطر نشان مى سازدكه بشر براى رسيدن به آشوب واضطراب به دنيا نيامده است . اما دچار آشوب واضطراب شده وخوشى خود را از دست داده است . در اين فيلم ديك آينزورت انسان را در زمينه اين كه چگونه خود را ازگزند حوادث دور ساخته و حفظ نمايد ويا اينكه چگونه غذا تهيه نموده ، محصولات خودرا به بار آورد وخود را براى شرايط سخت آماده سازد ، راهنمايى مى كند .
در بخش دوم وسوم اين نوار به افراد آموخته مى شود كه چگونه وسايل ولوازمى را كه به
طور روزمره دور مى اندازند ، مى توانند به عنوان ابزارى مفيد مورد استفاده قرار دهند و همچنين به شما آموخته مى شود كه چگونه اجاق خورشيدى وابزار ديگرى بسازيد و آب به راحتى پيدا نماييد .
دلايل شگفت انگيز آيا خدا به راستي وجود دارد : اين نوار ويديويى نوارى مستند است كه شواهدى جديد و شگفت انگيز را كه موجب اثبات خدا شده است ، ارايه مى دهد . تهيه كنندگان اين فيلم نظير ) پاول لالوند گرانت جفرى ، ديو بريس ، ديو مانت وچووك ميسار معتقدند كه با ديدن اين فيلم مى توانيد خود ودوستان نجات نيافته خود را به فلاح ورستگارى برسا نيد .
مكاشفه : اين فيلم نشان مى دهد كه در دوزخ خشونت ، حيله و نيرنگ ) و در دنياى شهوانى امروز ، مردان وزنان با ايمانى وجود دارند كه همه چيز را به نام خدا وبا استعانت از او مى خواهند وآنان اهل مقاومت و بردبارى وپايدارى هستند . مدت اين نوار ويديويى 97 دقيقه است ( 1 ) .
1 . نشر مرعود شماره 16 ، ص66 .
تاریخ و ساعت انتشار :
22:19:48 ~~~ 1399/11/08
دسته بندی :
استكبار جهاني و مهدويت
با مهدی

بنر های حاشیه پست

اظهار نظر در مورد غرب و آخر الزمان .::. پرتال تخصصی تبیان مهدویت

*
*
دانلود مستقیم